Get Adobe Flash player

Naš glas

Spletno glasilo uporabnikov CUDV Dobrna

NA KRILIH JEZIKA

NA KRILIH JEZIKA

Moja zgodba

Moja zgodba

Foto galerija

Foto galerija

Družini prijazni

Družini prijazni

Ustvarjalnica zvonček

Ustvarjalnica zvonček

Javna naročila

FB - CUDV Dobrna

Kontakt

Direktorica
mag. Zlatka Srdoč Majer
Telefon: 03/780 10 00
zlatka.srdoc.majer@cudv-dobrna.si

Tajništvo
Amanda Krajnc
Telefon: 03/780 10 00
tajnistvo@cudv-dobrna.si

Vodja poslovodne službe
mag. Barbara Tiselj
Telefon: 03/780 10 00
barbara.tiselj@cudv-dobrna.si

Socialna delavka 
Vesna Žerjal
Telefon: 03/780 10 11
vesna.zerjal@cudv-dobrna.si

Center za institucionalno varstvo odraslih oseb 
Brigita Kuder
Telefon: 03/780 10 25
brigita.kuder@cudv-dobrna.si
Center za vodenje in varstvo ter zaposlitev pod posebnimi pogoji 
Brigita Kuder
Telefon: 03/780 10 25
brigita.kuder@cudv-dobrna.si

Oddelek zdravstvene nege 
Marija Grm
Telefon: 03/780 10 14
ambulanta@cudv-dobrna.si

Oddelek medicinske rehabilitacije 
mag. Tine Kovačič
Telefon: 03/780 10 32
tine.kovacic@cudv-dobrna.si

Oddelek za finance in računovodstvo 
Snežana Poljšak
Telefon: 03/780 10 05
snezana.poljsak@cudv-dobrna.si

Psihologinja 
Anja Bregar
Telefon: 03/780 10 12
psihologinja@cudv-dobrna.si

Oddelek prehrane
Damjan Juh
Telefon: 03/780 10 13
damjan.juh@cudv-dobrna.si
Organizacijska enota Center za usposabljanje in varstvo otrok in mladostnikov
Aleksandra Lampret Senčič
Telefon: 03/780 10 18
aleksandra.lsencic@cudv-dobrna.si
Oddelek za upravno-pravne in administrativne zadeve
Mateja Čerenak
Telefon: 03/780 10 35
mateja.cerenak@cudv-dobrna.si
Simona Miklavžin
Telefon : 03/780 10 16
simona.miklavzin@cudv-dobrna.si

Delovna enota Dnevni center Celje 
Martina Kač
Telefon: 03/425 12 40(41)
dnevni.celje@cudv-dobrna.si

 

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov

V skladu z določilom 37. člena Uredbe EU 2016/679 Evropskega parlamenta in sveta z dne 27. aprila 2016 smo za pooblaščeno osebo za varstvo podatkov imenovali družbo:

DATAINFO.SI, d.o.o.

Tržaška cesta 85, SI-2000 Maribor

www.datainfo.si

e-pošta: dpo@datainfo.si

telefon: +386 (0) 2 620 4 300